Aplikacje dla Microsoft Dynamics 365 Business Central

IT.integro od lat tworzy i rozwija rozwiązania biznesowe, które odpowiadają na zapotrzebowanie użytkowników systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. W procesie rozwoju własnych organizacji i optymalizacji procesów biznesowych klienci wymagają narzędzi rozszerzających funkcjonalny zakres możliwości zapewniany przez system.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla Dynamics 365 Business Central

Poznaj aplikacje na Microsoft AppSource dla systemu Dynamics 365 Business Central, dostarczane przez IT.integro.

Aplikacje biznesowe IT.integro

 • Aplikacje dla polskich firm pracujących w Business Central

  Pierwsze aplikacje dla Dynamics 365 Business Central IT.integro dostarczał dla lokalnego rynku. Polskie przedsiębiorstwa wypełniają obowiązki legislacyjne w zakresie finansowym i podatkowym dzięki aplikacji Polish Localization oraz prowadzą działania w obszarze kadrowo-płacowym dzięki aplikacji HR & Payroll Manager. Dzięki Polish Language (Poland) użytkownicy mogą korzystać z interface’u Business Central w języku polskim.

 • Obsługa bankowości i operacji kasowych w Dynamics 365 Business Central

  W ofercie IT.integro znajduje się także grupa aplikacji do obsługi bankowości elektronicznej w Dynamics 365 Business Central. Połączenie aplikacji Electronic Banking Base App z Electronic Banking Extensions pozwala na integrację z bankami w danych krajach. Zapewniamy interface’y do wybranych banków w m.in. Polsce, Niemczech, Danii, Czechach, Szwajcarii, Francji, Norwegii, na Węgrzech, w Belgii, Słowacji i Wielkiej Brytanii.

  Obok rozwiązań do bankowości elektronicznej dostarczamy aplikację Cash Desk Management dla przedsiębiorstw prowadzących kasy. Zapewnia funkcjonalność do rejestracji operacji gotówkowych, tj. w zakresie obsługi dokumentów, operacji i raportów kasowych

 • Aplikacje dla firm międzynarodowych

  W oparciu o szerokie doświadczenie we wdrożeniach Business Central w firmach międzynarodowych i globalnych powstały 3 aplikacje Global Interation Apps. To 3 oddzielne rozwiązania. Master Data Management System umożliwia zarządzanie danymi podstawowymi – ich standaryzację i synchronizację – w grupie firm. Advanced Intercompany jest narzędziem dedykowanym do prowadzenia transakcji handlowych i przesyłania dokumentów pomiędzy firmami w grupie kapitałowej. Intercompany Insights jest rozwiązaniem komplementarnym z poprzednimi, pozwalając na udostępnianie stanów magazynowych czy innych danych firmom w grupie.

 • Aplikacje na AppSource dla firm produkcyjnych i handlowych

  Poznaj także pozostałe aplikacje z naszej oferty. Advanced Product Configurator to aplikacja dedykowana przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej, a także handlowej. Jej użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych ustawień konfiguracji zleceń produkcyjnych, a także prowadzić kompletacje produktów lub zestawów produktów, zgodnie z zamówieniami klientów.

  Bonuses & Accruals to narzędzie dla działów sprzedażowych i zakupowych. Wśród rozwiązań dla Business Central dostępnych na AppSource wyróżnia się swoim zakresem funkcjonalnym. Pozwala na naliczanie bonusów po stronie zakupowej, jak i sprzedażowej. Poza kalkulacją rabatów retrospektywnych umożliwia także obsługę rozliczeń międzyokresowych.